نصب توری پلیسه

این فیلم آموزشی در مورد نصب توری پلیسه رو با توجه به درخواست های متعدد شما عزیزان آماده کردیم و سعی کردیم کاملترین آموزش نصب توری پلیسه رو خدمتتون ارائه بدیم تا تمام نکات مربوط به نصب توری پلیسه رو به شما منتقل کنیم. طبیعتا بهترین راه هم تهیه یک فیلم نحوه نصب توری پلیسه بود که شما بتونید بطور کاملا واقعی و اصولی مراحل نصب توری پلیسه رو ببینید. مطمئن هستیم با مشاهده این ویدئو و انجام مرحله به مرحله به راحتی میتونین توری پلیسه تون رو خودتون به راحتی نصب و ازش استفاده کنین.

آموزش نصب توری پلیسه در و پنجره

بعد از اینکه توری پلیسه تون رو سفارش دادین و حاضر شد، توری پلیسه تون داخل یک بسته بندی کارتنی به دستتون میرسه. روی این بسته بندی مشخصات کامل توری های پلیسه سفارش داده شده شامل عرض و ارتفاع و رنگ و مکانیزم حرکتی اونها نوشته شده که بتونین به راحتی اندازه مورد نظرتون رو پیدا کنین.

یک توری پلیسه دبل فریم شامل  2 عدد پروفیل عمودی، 2 عدد ریل افقی، قسمت توری خور و یک بسته حاوی پیچ نصب و کاور هست.

بعد از اینکه کارتن رو باز کردین در مرحله اول باید قاب توری پلیسه رو با استفاده از ریل های عمودی و افقی سرهم کنین. برای این کار طبق فیلم ریل های عمودی و افقی رو با استفاده از گوشه های پلاستیکی سرهم کنین. توجه داشته باشین که ریل پایین دارای شیار آبچکان هست و پهنای کمتری داره و ریل بالا پهن تر هست و یک نوار پلاستیکی مخصوص داخلش باید باشه.

برای کلاف کردن توری پلیسه باید ریل های بالا و پایین رو داخل گوشه های موجود در دوسر ریل های عمودی جا بزنین. توجه داشته باشید موقع جا زدن ریل های افقی جهت نوار مویی ریل های افقی با ریل عمودی همسان باشه.

نصب توری پلیسه

بعد از اینکه قاب توری پلیسه رو با استفاده از پروفیل های ریل بالا و پایین سرهم کردین میبایست یک قاب به شکل زیر داشته باشید.

نصب توری پلیسه

حالا موقع اون رسیده که قسمت توری خور رو داخل این قاب جا بندازین. اگر به سر و ته قسمت توری خور نگاه بندازین تصویر زیر رو میبینین.

نصب توری پلیسه

دقت کنید که موقع جا انداختن قسمت توری خور در قاب اصلی توری نخ های توری پلیسه باید بصورت دسته شده در وسط غلتک باشه و در کناره ها گیر نکنه چون باعث سفت حرکت کردن و پارگی نخ ها خواهد شد. قسمت توری خور رو طبق راهنمای فیلم داخل پروفیلهای قاب توری پلیسه جا بندازین و با استفاده از بست های مشکی رنگ مخصوص تعبیه شده روی ریل های عمودی دو پروفیل رو به هم متصل کنین. کافیه که با مقداری فشار پروفیل های قسمت توری خور رو با استفاده از بست های پلاستیکی مشکی رنگ که تصویرش در پایین اومده به قاب وصل کنین.

نصب توری پلیسه

بعد از جا انداختن قسمت توری خور حالا توری پلیسه شما آماده نصب هست. کافیه با استفاده از گوشه های پلاستیکی  و پیچ های سرمته داخل بسته توری تون رو به قاب در یا پنجرتون نصب کنین. که داخل فیلم بطور کامل توضیح داده شده. موقع نصب مراقب باشید که قاب توری پلیسه میبایست بصورت قائمه نصب بشه تا بهترین عملکرد رو داشته باشه. در نتیجه با استفاده از راهنما قراردادن پروفیل های در و پنجره قاب تور رو بصورت صحیح نصب کنید.

بعد از نصب کاورهای پلاستیکی رو روی محل گوشه ها جا بزنید تا نصب توری پلیسه شما به اتمام برسه.

در هر مرحله از کار نصب توری پلیسه اگر نیاز به راهنمایی یا مشاوره داشتید حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به سرعت شما رو راهنمایی کنند. از طریق لینک زیر میتونین با ما تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام خودتون رو ارسال کنید.

من هاتف شاهسوند هستم، مدیر فروش مجموعه پررنگ.
نزدیک به 10 سال در زمینه توری پلیسه سابقه فعالیت دارم و این مطلب در مورد آموزش نصب توری پلیسه رو بر اساس دانش و تجربه خود برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش پنجره های خود حتما ازتوری پلیسه استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…