توری پلیسه > نصب توری پلیسه

نصب توری پلیسه

این فیلم آموزشی در مورد نصب توری پلیسه رو باتوجه به درخواست‌های متعدد شما عزیزان آماده کردیم. سعی کردیم کاملترین آموزش نصب توری پنجره رو خدمتتون ارائه بدیم. این فیلم شامل تمام نکات مربوط به نحوه جازدن توری پنجره پلیسه رو به شما هست و از این لحاظ کاملترین فیلم در تمام وب سایتها به حساب میاد که از نصب یکی از پروژه‌هامون بصورت کاملا واقعی تهیه کردیم. مطمئن هستیم با مشاهده این ویدئو و انجام مرحله به مرحله کار، به‌راحتی میتونین خودتون توری رو نصب و ازش استفاده کنین.

آموزش نحوه نصب توری پلیسه

بعد از اینکه توری پلیسه ساخته شد، مجموعه توری داخل بسته‌بندی کارتنی به دستتون میرسه. روی این بسته‌بندی مشخصات کامل توری‌های سفارش‌داده‌شده شامل ابعاد، رنگ و مکانیزم حرکتی اونها نوشته‌شده‌است.

یک توری پلیسه دبل فریم شامل 2عدد پروفیل عمودی، 2عدد ریل افقی، قسمت توری‌خور و یک بسته حاوی پیچ نصب و کاور هست.

بعد از اینکه کارتن رو بازکردید، در مرحله اول باید قاب توری رو بااستفاده از ریل‌های عمودی و افقی سرهم کنید. برای این کار، طبق فیلم، ریل‌های عمودی و افقی رو بااستفاده از گوشه‌های پلاستیکی سرهم کنید. توجه کنید که ریل پایین دارای شیار آبچکان هست و پهنای کمتری داره؛ و ریل بالا پهن‌تر هست و یک تسمه پلاستیکی مخصوص داخلش باید باشه.

برای کلاف‌کردن توری پلیسه باید ریل‌های بالا و پایین رو داخل گوشه‌های موجود در دوسر ریل‌های عمودی جابزنید. توجه کنید موقع جازدن ریل‌های افقی، جهت نوارمویی ریل‌های افقی با ریل عمودی یکی باشد.

نوارمویی پروفیلهای توری پلیسه

بعد از اینکه قاب توری رو با استفاده از پروفیل‌های ریل بالا و پایین سرهم کردین میبایست یک قاب به شکل زیر داشته‌باشید.

قاب توری پلیسه دبل فریم

نحوه جا انداختن توری پنجره

حالا وقتشه که قسمت توری‌خور رو داخل این قاب جابندازید. اگر به سروته قسمت توری‌خور نگاه بندازین تصویر زیر رو می‌بینید.

قسمت توری‌خور در توری دبل فریم

دقت کنید که موقع جاانداختن قسمت توری‌خور در قاب اصلی توری، نخ‌های توری پلیسه باید بصورت دسته‌شده در وسط غلتک قراربگیرد؛ و در کناره‌ها گیرنکند چون باعث سفت حرکت‌کردن و پارگی نخ‌ها خواهدشد. قسمت توری‌خور رو، طبق راهنمای فیلم، داخل پروفیلهای قاب توری پلیسه جابندازید، و با استفاده از بست‌های مخصوص روی ریل‌های عمودی، دو پروفیل رو به‌هم متصل کنید. کافیه که با مقداری فشار پروفیل‌های قسمت توری‌خور رو بااستفاده از بست‌های پلاستیکی مشکی رنگ که تصویرش در پایین اومده، به قاب وصل کنید.

چفت پلاستیکی در توری دبل فریم

نصب توری

بعد از جاانداختن قسمت توری‌خور، حالا توری پلیسه شما آماده نصب هست. حالا بااستفاده از گوشه‌های پلاستیکی و پیچ‌های سرمته داخل بسته، توری رو به قاب در یا پنجرتون نصب کنید. موقع نصب مراقب باشید که، قاب توری پلیسه باید بصورت قائمه نصب بشه. اگر قاب توری رو کج نصب کنید، توری شما به‌سرعت خراب میشه و نیاز به سرویس پیدا خواهدکرد. برای اینکه بتونین راستای قائمه رو موقع نصب تشخیص بدین، از پروفیلهای در یا پنجرتون کمک بگیرید؛ و توری رو همراستا با اونها نصب کنید.

بعد از نصب، کاورهای پلاستیکی رو روی محل گوشه‌ها جابزنید، تا نصب توری پلیسه شما به اتمام برسه.

در هر مرحله از کار نصب توری پلیسه اگر نیاز به راهنمایی یا مشاوره داشتید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا به سرعت شما رو راهنمایی کنند.

اگر هم هنوز توری پلیسه تهیه نکردین، و الان دوست دارین توری پنجره یا در سفارش بدین، روی دکمه زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرین.

من هاتف شاهسوند هستم، مدیر فروش مجموعه پررنگ.
نزدیک به 10سال در زمینه توری پلیسه سابقه فعالیت دارم و این مطلب در مورد آموزش نصب توری پلیسه رو براساس دانش و تجربه خود برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش پنجره‌های خودتون حتما از توری پلیسه استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه‌های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…

به این مطلب امتیاز دهیدpost