پرده اداری > پرده مطب

پرده مطب

پرده مطب یکی از مهمترین عناصر طراحی داخلی مطب پزشکان به شمار میره و نقش بسیار مهمی در ایجاد یک تجربه مطلوب برای مراجعین داره. نکات مهم و تاثیر گذاری برای انتخاب پرده مطب وجود داره که با رعایت اونها میتونین بهترین پرده رو برای مطب خریداری کنید.

برای خرید پرده مطب از ما مشاوره بگیرید

پرده مطب دکتر

با وجود اینکه متاسفانه توجه بسیار کمی به هنگام تجهیز مطب یک پزشک به پرده مطب دکتر میشه، ولی با توجه به تعداد زیاد مراجعین و همچنین زمان های انتظار طولانی مراجعین، پرده مطب و به طور کلی دکوراسیون داخلی این فضا در حفظ آرامش مراجعین و فراهم آوردن یک تجربه مناسب تاثیر بسیار زیادی داره.

به راحتی میشه با انتخاب مناسب و اصولی المان های دکوراسیون داخلی و من جمله پرده مطب، محیط آرام و دلنشینی رو برای مراجعین فراهم کرد که باعث کاهش تنش های اتاق انتظار و افزایش راندمان کلی مطب شد. در ادامه به نکاتی اشاره میکنم که رعایت اونها موقع خرید پرده مطب میتونه این هدف رو به خوبی تامین کنه.

اولین نکته در انتخاب پرده مطب دکتر حفظ سادگی و مینیمال بودن پرده مطب هست. انتخاب پرده مطب ساده و بدون طرح باعث میشه فضا دلبازتر و بزرگتر به نظر بیاد و علاوه بر این به هنگام شلوغی مطب باعث ایجاد تعادل در محیط بشه. برعکس انتخاب پرده مطب طرح دار باعث دلگیر شدن فضا و کوچکتر به نظر آمدن محیط میشه و به هنگام شلوغی مطب باعث ایجاد حس خفگی و فشار عصبی در اتاق انتظار خواهد شد. پس حتما توصیه میکنم که برای پرده مطب از پارچه های ساده و بدون طرح استفاده کنید.

پرده مطب

اگر سوالی در مورد پرده مطب دارین از طریق فرم زیر با من مطرح کنین. سعی میکنم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بدم.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرده برای مطب

نکته مهم بعدی در انتخاب پرده برای مطب، استفاده از رنگ های روشن و زنده هست. رنگ های روشن باعث حفظ نور و سرزندگی محیط مطب و ایجاد حس آرامش در مطب خواهند شد و همینطور فضا رو دلبازتر نشون میدن، برعکس موقع انتخاب پرده برای مطب اگه سراغ رنگ های تیره و شید شده برین باعث دلگیر شدن فضا، خستگی و خواب آلودگی و ایجاد حس خفگی در فضا میشه. نکته دیگه انتخاب رنگ های روشن پرده برای مطب این هست که به طور کلی رنگ های روشن باعث انعکاس بهتر نور و کمک به روشنایی محیط میشن. در عوض رنگ های تیره با جذب نور و انعکاس کمتر باعث میشه تا سخت تر بتونین محیط رو روشن کنین. پس حتما توصیه میکنم موقع انتخاب پرده برای مطب از رنگ های روشن و زنده استفاده کنید.

مورد مهم بعدی به هنگام انتخاب پرده برای مطب، سعی در حفظ ارتباط بصری افراد با محیط بیرون هست. در صورتی که بتونین دید افراد رو در اتاق انتظار مطب با محیط بیرون حفظ کنید، باعث آرامش بیشتر و ایجاد حس بهتری در محیط خواهید شد. حتما شما هم تایید میکنید که فضاهایی که پرده های ضخیم و بدون دید دارن باعث ایجاد حس حبس و خفگی میشن که طبیعتا این مورد موقع انتخاب پرده برای مطب بسیار مهمه چون باعث افزایش تنش و خستگی و فشار عصبی در محیط اتاق انتظار میشه که مطمئنا شرایط مناسبی رو برای ادامه فعالیت مهیا نمیکنه. پرده های مختلفی هستن که یا قابلیت کنترل نور و سایه روشن شدن دارن و یا بافت پارچه های اونها به گونه ای هست که دید به محیط بیرون تا حد مطلوبی حفظ میشه و این هدف رو به خوبی تامین میکنه. پس در نتیجه موقع انتخاب پرده برای مطب حتما سعی کنید از این نوع پرده ها استفاده کنید.

پرده مطب

برای خرید پرده مطب از ما مشاوره بگیرید

خرید پرده برای مطب

موقع خرید پرده برای مطب باید توجه داشته باشید که ترجیحا از پرده های بالارو استفاده کنین. پرده هایی که به کنار جمع میشن عموما گزینه های مناسبی موقع خرید پرده برای مطب نیستن چون استفاده و عملکرد پرده در محیط با سختی همراه هست و جابجایی پرده مطب بسیار سخت خواهد شد. پرده های مدرن عموما مکانیزم های بالارو دارن و خوشحالیم که تنوع بسیار خوب و کاملی از انواع پرده های مدرن رو برای خرید پرده برای مطب در اختیار انتخاب شما خواهیم گذاشت.

و نکته آخر اینکه با توجه به رفت و آمد زیاد افراد مختلف به مطب حتما توصیه میکنیم از محصولات مرغوب و درجه یک استفاده کنین. خرید پرده برای مطب نوعی سرمایه گذاری به حساب میاد و انتخاب پرده های ارزان و بی کیفیت باعث میشه بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی نیاز به تعویض پرده مطب و هزینه مجدد داشته باشین. وقتی افراد مختلف با پرده سر و کار دارن و شما کنترل چندانی روی رفتار اونها موقع حرکت دادن پرده ندارین حتما بهتون توصیه میکنم از مکانیزم ها و به طور کلی پرده های با کیفیت بالایی استفاده کنید تا عمر و دوام پرده مطب براتون بیشتر بشه و به راحتی بتونین مدت زمان زیادی از پرده مطب استفاده کنین.

پرده مطب

برای خرید پرده مطب از ما مشاوره بگیرید

سایر مطالب مرتبط با پرده مطب…

پرده برای مغازه

پرده اداری > پرده برای مغازهپرده برای مغازهدر این مطلب سعی دارم تا نکات مهمی رو در مورد انتخاب پرده برای مغازه باهاتون در میون بذارم. نکات مهمی که موقع خرید پرده برای مغازه باعث میشه تا بتونین انتخاب مناسبی داشته باشین و پرده مناسبی رو برای مغازه خودتون تهیه کنین....

بیشتر بخوانید

پرده دفتر کار

پرده اداری > پرده دفتر کار پرده دفتر کار در این مطلب سعی دارم تا در مورد پرده دفتر کار مطالب مهمی رو برای شما توضیح بدم. برای انتخاب پرده مناسب دفتر کار نکات مختلفی رو باید در نظر داشت تا بهترین انتخاب با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربری پرده دفتر کار رو داشته...

بیشتر بخوانید

من سید محمد فعال علوی هستم، مدیر و موسس مجموعه پررنگ.
نزدیک به 13 سال در زمینه پرده های مدرن سابقه فعالیت دارم و این متن را در خصوص پرده برای مطب بر اساس دانش و تجربه خود برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش پنجره های خود حتما از پرده های مدرن استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…