رنگ سال 2022 معرفی شد

طبق روال هر سال شرکت PANTONE رنگ سال 2022 را معرفی کرد. این رنگ جذاب ترکیب زیبایی از بنفش و آبی است که در ادامه مطلب به معرفی بیشتر این رنگ خواهیم پرداخت.

شرکت پنتون با نمایش ویدئوی زیر رنگ سال 2022 را معرفی کرد.

این رنگ جذاب که با کد PANTONE 17-3938 شناسایی میشود و با Very Peri نامگذاری شده است ترکیب خارق العاده ای از بنفش و آبی است که خلاقیت و کنجکاوی را القا می کند که با توجه به توضیح این شرکت با تغییر و تحول مداوم این عصر به خوبی سازگار است و روحیه جسورانه و خلاقانه را به خوبی به نمایش میگذارد.

علاوه بر این بنفش یکی از رنگ های پر زرق و برق و تجملاتی است که در نتیجه رنگ سال را تبدیل به رنگی لوکس و خاص میکند و احتمالا مورد پسند افراد لوکس پسند خواهد بود. در توضیحی دیگر، این شرکت رنگ سال را نمادی از گذر از دوران انزوا و سختی میداند که شاید بی ربط با عبور از شدت بیماری کرونا نباشد. در هر حال این گذار پر از شور و اشتیاق و انرژی خواهد بود و رنگ سال بیانگر این تحول است.

از منظر دیگر شرکت پنتون رنگ سال را همخوان با زندگی دیجیتال میداند و پویایی رنگ بنفش را به تحولی که دنیای مجازی و زندگی دیجیتالی در روزمره ما ایجاد کرده است نسبت می دهد. پس میتوان نتیجه گرفت که این رنگ حرکتی اشرافی را از زندگی سنتی به مدرن را القا خواهد کرد.

پالت رنگی سال 2022

یکی از اقدامات جالب شرکت پنتون در بسط و گسترش استفاده از رنگ سال معرفی ترکیب های مختلف رنگی همخوان با رنگ سال برای کاربردهای گوناگون و القای احساسات مختلف است. این شرکت در قالب 4 عنوان پالت های رنگی متفاوتی را برای تکمیل رنگ سال معرفی کرده است که شامل:

  • پالت متعادل کننده یا  Balancing Act
  • پالت طبیعت گرا یا Wellspring
  • پالت برجسته کننده یا The Star of The Show
  • پالت شاد و سرگرم کننده یا Amusements

در ادامه به توضیح بیشتر در مورد هر پالت رنگی تکمیل کننده خواهیم پرداخت.

پالت رنگی متعادل کننده یا Balancing Act

اگر به دنبال این هستید تا رنگ سال را در کنار خانواده ای از رنگ ها بطور متعادل و همخوان استفاده کنید شرکت پنتون پالت متعادل کننده یا Balancing Act را به شما پیشنهاد میدهد. به گفته این شرکت پالت رنگی Balancing Act یک پالت رنگی مکمل است که تعادل طبیعی رنگ های سرد و گرم یکدیگر را پشتیبانی و تقویت می کنند. در این پالت رنگ سال 2022 به خوبی میدرخشد و حس سرزندگی را القا میکند.

رنگ سال 2022
پالت رنگی سال 2022

پس اگر به دنبال این هستید تا رنگ سال را در کنار هارمونی متعادل کننده از رنگها در منزل یا محل کارتان به کار ببرید میتوانید با استفاده از رنگ های پالت متعادل کننده درخشش و سرزندگی خاصی از این رنگ دریافت کنید.
خوشبختانه در اکثر پرده های مدرن مانند پرده شیدرول، پرده زبرا، پرده پلیسه، پرده پانچ و پرده ورتیلاین رنگ های مشابه پالت رنگی متعادل کننده برای انتخاب شما موجود است و به راحتی میتوانید ترکیب رنگ مناسب خود را در کنار انتخاب رنگ سال 2022 داشته باشید.

پالت رنگی طبیعت گرا یا Wellspring

عاشق طبیعت هستید و میخواهید رنگ سال را در کنار ترکیبی از رنگهای سبز استفاده کنید؟ بهترین پیشنهاد شرکت پنتون برای شما استفاده از پالت طبیعت گرا یا Wellspring است.

پنتون میگوید الهام بخشی رنگ های سبز و کاربرد رنگ جذاب سال در کنار تنالیته های مختلف رنگ سبز خاصیت شفابخشی این رنگ معجزه آسا را برایتان القا میکند.

پالت رنگی سال 2022
پالت رنگی سال 2022

پس اگر به دنبال راه دادن سرزندگی طبیعت به منزل خود هستید و میخواهید از جادوی شفابخشی رنگ سال استفاده کنید فرصت را از دست ندهید و از این رنگهای زیبا در دکوراسیون منزل یا محل کارتان استفاده کنید.

رنگ های نزدیک به این پالت رنگی را میتوانید در پرده های پلیسه، پرده شیدرول، پرده ورتیلاین پیدا کنید.

پالت رنگی برجسته کننده یا The Star of The Show

شما هم مجذوب زیبایی رنگ بنفش خاص سال 2022 شده اید؟ اگر میخواهید رنگ سال نقش ستاره نمایش رنگها را برایتان بازی کند باید از پالت رنگی برجسته کننده استفاده کنید. در این پالت رنگ های کلاسیک و خنثی رنگ سال را احاطه کرده اند تا این گرم ترین و شادترین رنگ آبی (به گفته پنتون) با نهایت ظرافت و زرق و برق و اشرافیت ظهور کند و جلوه آن تمام چشم ها را مجذوب خود کند.

پالت رنگی سال 2022
پالت رنگی سال 2022

با انتخاب این پالت رنگی میتوانید جذابیت رنگ بنفش خاص سال 2022 را چندین برابر کنید و از نهایت جلوه بصری آن لذت ببرید.سایر رنگ های این پالت رنگی نیز شامل رنگهای بسیار لوکس و باوقار هستند و ترکیب آنها با رنگ سال دکور منزل یا محل کارتان را منحصر به فرد میکند.

این رنگهای فوق العاده را میتوانید در پرده های شیدرول، پرده های زبرا، پرده های پلیسه و پرده ورتیلاین پیدا کنید و پرده با رنگ سال 2022 برای خود انتخاب کنید.

پالت رنگی شاد و سرگرم کننده یا Amusements

بیایید با یک پالت رنگی شاد و شیطنت آمیز فضای اتاق خود یا فرزندتان را دگرگون کنید. این رنگهای جسورانه و غیر قابل مهار به گفته شرکت پنتون، شما را مبهوت زیبایی رنگ سال خواهد کرد و انرژی خارق العاده ای به فضای شما می بخشد.

پالت رنگی سال 2022
پالت رنگی سال 2022

پنتون میگوید رنگ سال در میان این رنگها به خوبی چشمک میزند و توجه شما را به زیبایی خود معطوف میکند. پس با استفاده از رنگهای این پالت پر هیجان در پرده و دکوراسیون داخلی اتاق خود انرژی چند برابری را حس کنید و پرده اتاق خواب خود را مدرن و به روز کنید.

پرده های پلیسه، پرده های ورتیلاین، پرده های زبرا و پرده های شید رول رنگهای این پالت رنگی را دارند و میتوانید به خوبی از آنها در فضای خود استفاده کنید.

مخاطب عزیز، با توجه به محدودیت پیام رسان ها در روزهای اخیر، خواهشمند است جهت دریافت کاتالوگ پرده فرم زیر را تکمیل کنید تا مجموعه کاتالوگ های پرده از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. قدردان همراهیتان هستیم

کاتالوگ کدام محصول را نیاز دارید؟

من سید محمد فعال علوی هستم، مدیر و موسس مجموعه پررنگ.
نزدیک به 13 سال در زمینه پرده های مدرن سابقه فعالیت دارم و این متن را در خصوص رنگ سال 2022 بر اساس دانش و تجربه خود و با بهره گیری از اطلاعات وب سایت رسمی شرکت PANTONE برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش پنجره های خود حتما از پرده های مدرن و مینیمال استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…

به این مطلب امتیاز دهیدpost