پرده پذیرایی

پرده پذیرایی – خرید پرده پذیرایی جدید

پرده پذیرایی اصلی ترین پرده منزل شماست. برای خرید پرده پذیرایی باید نکات مهمی را توجه کنید. ما برای راحتی شما جدیدترین مدل های پرده پذیرایی را آماده کرده ایم. پیشنهاد میکنیم از پرده های مدرن پذیرایی استفاده کنید و هنگام خرید پرده سالن پذیرایی حتما از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

با توجه به اینکه پرده پذیرایی معمولا بزرگ ترین پرده در منزل شماست، قیمت پرده پذیرایی به هنگام خرید پرده پذیرایی بسیار مهم است. قیمت پرده های مدل جدید پذیرایی با توجه به نوع پرده و مکانیزم حرکتی آنها متفاوت است که مشاوران ما با توجه به نوع پرده مد نظر شما قیمت پرده سالن پذیرایی را محاسبه و به شما اعلام خواهند کرد.

سلام، وقت بخیر، در خدمت هستم…

من هاتف شاهسوند هستم، مدیر فروش مجموعه پررنگ.
نزدیک به 10 سال در زمینه انواع پرده های مدرن سابقه فعالیت دارم و آماده پاسخگویی به شما هستم.
اگر قصد خرید پرده پذیرایی دارین و یا هر سوالی در مورد قیمت، نحوه سفارش و ویژگی های پرده پذیرایی دارین، به راحتی میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…

در فرهنگ ایرانی، سالن پذیرایی مجلل ترین قسمت خانه و محل پذیرایی از مهمانان و دورهمی های خانوادگی است. به همین دلیل انتخاب پرده مناسب برای این فضا از اهمیت بالایی برخوردار است. برای انتخاب پرده پذیرایی چند نکته را باید مدنظر داشت که در ادامه به آن می پردازیم.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی بسیار مهم است. پرده پذیرایی باید بتواند به راحتی در روز نور مناسبی را وارد محیط کند و در هنگام شب با ایجاد پوشش مناسب حریم خصوصی شما را به خوبی تامین کند. در نتیجه انتخاب مدل پرده پذیرایی مناسب که قابلیت سایه و روشن شدن را داشته باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. 

اندازه پرده پذیرایی

ابعاد و اندازه پرده پذیرایی در چیدمان سالن پذیرایی شما تاثیر زیادی دارد. پیشنهاد میکنیم برای اینکه سالن پذیرایی شما بزرگتر به نظر برسد و ارتفاع سقف بلندتری را تداعی کند، اندازه پرده پذیرایی خود را بلند و عریض در نظر بگیرید.

برای اندازه گیری پرده پذیرایی ابتدا باید نوع پرده پذیرایی خود را انتخاب کنید و سپس با کمک مشاوره کارشناسان ما اندازه پرده پذیرای خود را برداشت کنید. بطور کلی بهتر است اندازه پرده پذیرایی خود را از هر طرف حدود 20 سانتیمتر بیشتر از عرض پنجره برداشت کنید و ارتفاع پرده پذیرایی را بلند در نظر بگیرید.

طرح پرده پذیرایی

طرح پرده پذیرایی خود را ترجیحا ساده انتخاب کنید. پرده پذیرایی تاثیر زیادی در سالن پذیرایی شما دارد و همجواری پرده پذیرایی با فرش، مبلمان، میز ناهارخوری و سایر وسایل داخل سالن پذیرایی ایجاب میکند که پرده پذیرایی خود را از میان پرده های ساده پذیرایی انتخاب کنید. در اینصورت سالن پذیرایی شما ساده ترو دلبازتر به نظر میرسد. انواع مدل های پرده پذیرایی ساده و شیک در میان پیشنهادات ما به شما وجود دارد که میتوانید با توجه به فضای خود از بین آنها انتخاب کنید. در انتخاب طرح پرده پذیرایی این نکته را همیشه در نظر داشته باشید که “سادگی همیشه زیباست.”

پرده پذیرایی

به جمع بیش از 40 هزار دنبال کننده ما در اینستاگرام بپیوندید

آخرین نمونه کارها، مطالب آموزشی، و مدلهای جدید پرده رو میتونید در صفحه اینستاگرام پرده پررنگ دنبال کنید

porrang_blinds

پرده پذیرایی

شستشوی پرده پذیرایی

شستشوی پرده پذیراییبرای اکثر خانم ها بسیار بسیار مهم است و نحوه شستشوی پرده پذیرایی همیشه یکی از سوالات متداول مشتریان ما هنگام خرید پرده پذیرایی است. حتما تجربه کرده اید که بعد از شستشوی پرده پذیرایی کل فضای خانه شما روشن تر و دلبازتر میشود و این به دلیل تاثیر زیاد پرده پذیرایی در منزل شماست.

مدل های جدید پرده پذیرایی اکثرا شستشوی بسیار راحتی دارند و به راحتی میتوان در منزل اقدام به شستشوی آنها کرد. علاوه بر این اکثر پرده های پذیرایی آنتی استاتیک هستند و نیاز به شستشوی کمتری دارند. روش شستشوی پرده پذیرایی با توجه به مدل های پرده پذیرایی متفاوت است و هنگام خرید پرده پذیرایی کارشناسان ما راهنمایی های لازم را در مورد نحوه شستشوی پرده پذیرایی به شما خواهند کرد.

رنگ پرده پذیرایی

رنگ پرده پذیرایی بهتر است روشن باشد. پرده پذیرایی شما سطح بزرگی دارد و انتخاب رنگ های روشن پرده پذیرایی باعث میشود سالن پذیرایی شما روشن تر و دلباز تر شود. برعکس استفاده از رنگ های تیره پرده پذیرایی باعث میشود که سالن پذیرایی شما دلگیر و کوچک به نظر برسد. در نتیجه هنگام خرید پرده پذیرایی پیشنهاد میکنیم از رنگ های روشن پرده پذیرایی استفاده کنید تا فضایی دبلباز و پر نور داشته باشید.

رنگ پرده پذیرایی خود را بهتر است همخوان با سایر چیدمان انتخاب کنید. در انتخاب رنگ پرده پذیرایی محافظه کار باشید چون پرده پذیرایی تاثیر زیادی در محیط شما دارد و انتخاب رنگ های متضاد با سایر مبلمان باعث شلوغی بیش از حد فضا میشود. در نتیجه در انتخاب رنگ پرده پذیرایی خود نهایت دقت را به خرج دهید .

مدل های جدید پرده پذیرایی

دوست دارین تصاویر اجرا شده بیشتری از پرده پذیرایی ببینین؟

پرده پذیرایی ورتیلاین

پرده ورتیلاین یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش پنجره پذیرایی شماست. این پرده از نوارهای پارچه ای مجزا از یکدیگر تشکیل شده که در کنارهم بصورت افقی حرکت میکنند و امکان سایه و روشن شدن دارند.
با توجه به جدا بودن لاین ها شما میتوانید به راحتی به پنجره یا در تراس سالن پذیرایی خود دسترسی داشته باشید و آن را باز و بسته کنید.
علاوه بر این با چرخش نوارهای پارچه ای به راحتی می توانید پرده خود را سایه و روشن کنید و علاوه بر کنترل نور ورودی به سالن خود در روز از نور خورشید استفاده کامل ببرید.
پرده ورتیلاین در حالت بسته خود پوشش کاملی را ایجاد کرده و حریم خصوص شما را به خوبی حفظ میکند و باعث آسایش بیشتر شما خواهد شد.
رنگ بندی متنوع پارچه های پرده ورتیلاین دست شما را در انتخاب باز می گذارد و به راحتی میتوانید رنگ مناسب پرده سالن خود را انتخاب کنید.
شستشوی این پرده هم بسیار راحت است و با بازکردن سریع و آسان لاین ها میتوانید آنها را داخل ماشین لباسشویی شسته و مجددا به سرعت آن را نصب کنید.

پرده پذیرایی ورتیلاین

پرده پانچ پذیرایی

پرده پانچ یکی دیگر از انتخاب های مناسب برای پرده سالن پذیرایی شماست. پرده های پانچ پوشش بسیار خوبی را برای جلوگیری از ورود نور و دید مزاحم ایجاد میکند. مکانیزم ساده و تنوع رنگهای مناسب پرده پانچ یک خرید سریع و ساده را برای شما مهیا میکند.
علاوه بر این میتوانید با انتخاب پارچه های حریر پانچ در وسط دو پارچه پوشیده در روز هم با جابجایی پرده نور مناسبی را وارد سالن پذیرایی خود کنید.
شستشوی پرده پانچ هم بسیار ساده و توسط ماشین لباسشویی به راحتی امکان پذیر است. در نتیجه پرده پانچ میتواند انتخاب بسیار مناسبی برای سالن پذیرایی شما باشد.

پرده پذیرایی
پرده پذیرایی
پرده پذیرایی

کدام پرده سالن پذیرایی مناسب شماست؟ از ما مشاوره بگیرید

پرده پذیرایی دومکانیزم

پرده پذیرایی

در بسیاری از آپارتمان های جدید و با متراژ کم پرده سالن پذیرایی و آشپزخانه یکی است و پنجره مجزایی برای سالن پذیرایی وجود ندارد. اگر منزل شما هم از این دست آپارتمان هاست پرده دو مکانیزم میتواند بهترین انتخاب شما باشد.

پرده دومکانیزم از دو لایه پرده شید رول یکی تور و یکی آستر تشکیل شده است. با ترکیب تور و آستر در پرده دومکانیزم شما میتوانید جلوه بسیار خوبی از پرده را داشته باشید و علاوه بر آن از عملکرد مطلوب پرده شیدرول به راحتی استفاده کنید.
در روز و برای جذب نور حداکثری میتوانید به راحتی لایه آستر که معمولا از پارچه های پوشیده استفاده میشود را بالا بکشید و علاوه بر ورود نور مناسب به فضا از زیبایی پرده تور خود لذت ببرید. در شب هم میتوانید با پایین دادن آستری پرده دومکانیزم پوشش کاملی را برای حریم خصوصی منزل خود ایجاد کنید.

پرده های دومکانیزم فضای نسبتا کمی اشغال میکنند و به راحتی پشت سینک ظرفشویی قرار گرفته و جلوه بسیار خوبی به فضای شما می دهند.

پرده دو مکانیزم به راحتی قابل شستشو در داخل منزل است. با دریافت آموزشهای اولیه از مشاوران ما میتوانید به سرعت پرده خود را باز کرده و شستشو دهید و پس از آن مجددا آن را نصب کنید.

امکان سفارش و ارسال برای سراسر ایران

Z

بازدید و اندازه‌گیری و مشاوره رایگان در تهران و کرج

اگر ساکن تهران یا کرج هستید، مشاوران ما به همراه کاتالوگ کامل به محل مراجعه و پس از معرفی کامل محصول و بررسی محل نصب پرده، ابعاد ساخت را برداشت و بهترین پیشنهاد قیمت را به شما ارائه میدهند.
این بهترین و مطمئن ترین راه برای خرید پرده شماست!

Z

مشاوره اختصاصی آنلاین برای سایر شهرها

هرجای ایران ساکن هستید، ما در کنار شما هستیم. با راهنمایی متخصصان ما میتوانید به راحتی و بادقت اندازه گیری و نصب پرده را خودتان انجام دهید. صدها مشتری ما در تمام ایران از این روش استفاده و به راحتی محصول مورد نظرشان را تهیه کرده اند.

خرید شما تضمین شده است!

  • 12 سال سابقه فعالیت و بیش از 8000 پروژه اجرا شده
  • 2 سال ضمانت
  • 10 سال خدمات پس از فروش

مخاطب عزیز، با توجه به محدودیت پیام رسان ها در روزهای اخیر، خواهشمند است جهت دریافت کاتالوگ پرده فرم زیر را تکمیل کنید تا مجموعه کاتالوگ های پرده از طریق ایمیل برای شما ارسال شود. قدردان همراهیتان هستیم

کاتالوگ کدام محصول را نیاز دارید؟