پرده اداری > پرده دفتر کار

پرده دفتر کار

در این مطلب سعی دارم تا در مورد پرده دفتر کار مطالب مهمی رو برای شما توضیح بدم. برای انتخاب پرده اداری، نکات مختلفی رو باید درنظرداشت تا بهترین انتخاب با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربری پرده رو داشته باشین. پس در ادامه این مطلب با من همراه باشین.

دفتر کار شما چه توی خونه باشه و یکی از اتاق‌های خونه رو برای انجام فعالیت‌های کاری اختصاص بدین، و چه آپارتمانی مجزا باشه و افراد مختلفی در آن رفت‌وآمد کنند، بهتره ترجیحا ساده و بدون نقش انتخاب بشه. پرده دفتر کار ساده باعث افزایش تمرکز و توجه شما میشه. استفاده از پرده با طرح‌های شلوغ باعث میشه حواستون موقع کار پرت بشه و تمرکز کافی رو موقع کار نداشته‌باشین. علاوه‌براین فضا شلوغ‌تر بشه و محیط کوچکتر از اون چیزی که هست به نظر بیاد و باعث کلافگی شما بشه.

پرده دفتر کار
برای خرید پرده دفتر کار از ما مشاوره بگیرید

پرده دفتر

اگر دفتر شما توی خونه نیست؛ و یک آپارتمان مجزا هست؛ و افراد مختلفی توی اون رفت‌وآمد دارن، بهتره مکانیزم حرکتی خوب و باکیفیتی داشته‌باشه. افراد مختلفی در دفتر شما رفت‌وآمد دارن و پرده دفتر کار رو حرکت میدن و شما قطعا نمیتونین کنترل چندانی روی رفتار اونها داشته باشین. و مدام به افراد مختلف گوشزدکنین که با احتیاط پرده دفتر رو حرکت بدن. پس بهتره که موقع خرید پرده، کمی هزینه بیشتری کنین و البته به جاش پرده مرغوب و باکیفیتی تهیه کنید. این دیدگاه غلط در بین خیلی از افراد هست که برای پرده دفتر نباید زیاد هزینه کرد و با کمترین هزینه باید این کار رو انجام داد.

نتیجه این دیدگاه غلط اینه که با خرید محصول بی‌کیفیت و قراردادن اون در معرض استفاده افراد مختلف، خیلی زود نیاز به خرید مجدد پرده پیدا خواهید کرد. و پول زیادی رو مجموعا هزینه خواهیدکرد. پس توصیه میکنم حتما پرده دفتر رو از جنس مرغوب و درجه یک تهیه کنین.

پرده دفتر کار

اگر سوالی در مورد پرده دفتر کار دارین از طریق فرم زیر با من مطرح کنین. سعی میکنم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بدم.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرده برای دفتر

موقع خرید پرده دفتر کار، سعی کنین از رنگ‌های روشن‌تر استفاده کنین. استفاده از رنگ‌های روشن، باعث دلبازترشدن فضا و احساس راحتی و آسایش بیشتری میشه. استفاده از رنگ‌های تیره باعث میشه، اولا فضا دلگیرتر بشه و انرژی و سطح تمرکز شما و همکارانتون پایین بیاد؛ و مدام احساس خستگی و ناراحتی کنین. که طبعا با وجود اتفاقات و دغدغه‌های مختلف در کار تاثیر زیادی در راندمان و فعالیت شما داره. و از طرف دیگه رنگهای تیره باعث میشه، فضا از چیزی که هست کوچکتر به نظر بیاد. و حس خفگی به آدم دست بده. پس موقع انتخاب پرده دفتر کار بهتون توصیه میکنم حتما از رنگهای روشن و زنده استفاده کنین.

البته این رو هم باید اضافه‌کنم که درمواردی به خاطر طراحی‌های مختلف و هماهنگ‌شدن با سایر المان‌های دکوراسیون داخلی مجبور به استفاده از رنگهای کمی تیره‌تر در پرده هستیم. که باید با ترفندهایی که مخصوص طراحان و دکوراتورهای داخلی هست از این عامل جلوگیری بشه و به نوعی تعدیل مناسبی ایجاد بشه.

پرده دفتر کار
برای خرید پرده دفتر کار از ما مشاوره بگیرید

خرید پرده دفتر کار

نکته مهمی دیگه موقع خرید پرده دفتر کار استفاده از پرده‌هایی هست که ترجیحا به فضای بیرون دید دارن؛ و درواقع ارتباط بصری افراد رو با محیط بیرون از بین نمیبرن. این کار ممکنه با سایه‌روشن‌شدن پرده اتفاق بیفته و یا با جمع‌کردن پرده به سمت بالا و یا اینکه بافت پارچه به گونه‌ای باشه که تا میزان مناسبی این دید رو به محیط بیرون حفظ کنه. در موقع خرید پرده باید این نکته رو مد نظر قراربدین. چراکه حفظ دید به بیرون و ارتباط بصری باعث میشه انرژی و روحیه شما و کارمندانتون در سطح بالایی حفظ بشه و روحیه شاداب‌تری داشته‌باشین. پرده‌های مختلفی وجود دارن که این نیاز رو برآورده میکنن. و میتونن انتخاب مناسبی باشن.

پرده دفتر کار
برای خرید پرده دفتر کار از ما مشاوره بگیرید

اینها دو مدل پرطرفدار پرده دفتر کار هستن

سایر مطالب مرتبط با پرده دفتر کار…

پرده مطب

پرده مطبپرده مطب یکی از انواع پرده اداری و همچنین از مهمترین عناصر طراحی داخلی مطب پزشکان به شمار میره و نقش بسیار مهمی در ایجاد یک تجربه مطلوب برای مراجعین داره. نکات مهم و تاثیر‌گذاری برای انتخاب پرده مطب وجود داره که با رعایت اونها میتونین بهترین پرده رو خریداری...

بیشتر بخوانید

پرده برای مغازه

پرده اداری > پرده برای مغازهپرده برای مغازهدر این مطلب سعی دارم تا نکات مهمی رو در مورد انتخاب پرده برای مغازه باهاتون در میون بذارم. نکات مهمی که موقع خرید پرده باعث میشه تا بتونین انتخاب مناسبی داشته باشین و پرده مناسبی رو برای مغازه خودتون تهیه کنین. پس با من...

بیشتر بخوانید

من سید محمد فعال علوی هستم، مدیر و موسس مجموعه پررنگ.
نزدیک به 13 سال در زمینه پرده‌های مدرن سابقه فعالیت دارم و این متن را در خصوص پرده دفتر کار براساس دانش و تجربه خود برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش پنجره‌های خود حتما از پرده‌های مدرن استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه‌های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین.

به این مطلب امتیاز دهیدpost