پرده اداری > پرده دفتر کار

پرده دفتر کار

در این مطلب سعی دارم تا در مورد پرده دفتر کار مطالب مهمی رو برای شما توضیح بدم. برای انتخاب پرده مناسب دفتر کار نکات مختلفی رو باید در نظر داشت تا بهترین انتخاب با توجه به شرایط محیطی و نوع کاربری پرده دفتر کار رو داشته باشین. پس در ادامه این مطلب با من همراه باشین.

دفتر کار شما چه توی خونه باشه و یکی از اتاق های خونه رو برای انجام فعالیت های کاری تون اختصاص بدین و چه آپارتمانی مجزا باشه و افراد مختلفی در آن رفت و آمد کنند، بهتر است ترجیحا ساده و بدون نقش انتخاب شود. پرده دفتر کار ساده باعث افزایش تمرکز و توجه شما میشه. استفاده از پرده دفتر کار با طرح های شلوغ باعث میشه حواستون موقع کار پرت بشه و تمرکز کافی رو موقع کار نداشته باشین. علاوه بر این فضا شلوغ تر بشه و محیط کوچکتر از اون چیزی که هست به نظر بیاد و باعث کلافگی شما بشه.

پرده دفتر کار

برای خرید پرده دفتر کار از ما مشاوره بگیرید

پرده دفتر

اگر دفتر شما توی خونه نیست و یک آپارتمان مجزا هست و افراد مختلفی توی اون رفت و آمد دارن، بهتره مکانیزم حرکتی خوب و با کیفیتی داشته باشه. افراد مختلفی در دفتر شما رفت و آمد دارن و پرده دفتر رو حرکت میدن و شما قطعا نمیتونین کنترل چندانی روی رفتار اونها داشته باشین و مدام به افراد مختلف گوشزد کنین که با احتیاط پرده دفتر رو حرکت بدن. پس بهتره که موقع خرید پرده دفتر کمی هزینه بیشتری کنین و البته به جاش پرده دفتر مرغوب و با کیفیتی تهیه کنید. این دیدگاه غلط در بین خیلی از افراد هست که برای پرده دفتر نباید زیاد هزینه کرد و با کمترین هزینه باید این کار رو انجام داد. نتیجه این دیدگاه غلط اینه که با خرید محصول بی کیفیت و قراردادن اون در معرض استفاده افراد مختلف، خیلی زود نیاز به خرید مجدد پرده دفتر پیدا خواهید کرد و به نوعی پول زیادی رو مجموعا هزینه خواهید کرد. پس توصیه میکنم حتما پرده دفتر رو از جنس مرغوب و درجه یک تهیه کنین.

پرده دفتر کار

اگر سوالی در مورد پرده دفتر کار دارین از طریق فرم زیر با من مطرح کنین. سعی میکنم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ بدم.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرده برای دفتر

موقع خرید پرده برای دفتر سعی کنین از رنگهای روشن تر استفاده کنین. استفاده از رنگ های روشن تر باعث دلبازتر شدن فضا و احساس راحتی و آسایش بیشتری میشه. استفاده از رنگهای تیره در خرید پرده برای دفتر باعث میشه اولا فضا دلگیر تر بشه و انرژی و سطح تمرکز شما و همکارانتون پایین بیاد و مدام احساس خستگی و ناراحتی کنین که طبعا با وجود اتفاقات و دغدغه های مختلف در در کار تاثیر زیادی در راندمان و فعالیت شما داره و از طرف دیگه رنگهای تیره پرده برای دفتر باعث میشه فضا از چیزی که هست کوچکتر به نظر بیاد و حس خفگی به آدم دست بده. پس موقع انتخاب پرده برای دفتر بهتون توصیه میکنم حتما از رنگهای روشن و زنده استفاده کنین.

البته این رو هم باید اضافه کنم که در مواردی به خاطر طراحی های مختلف و هماهنگ شدن با سایر المان های دکوراسیون داخلی مجبور به استفاده از رنگهای کمی تیره تر در پرده برای دفتر هستیم که باید با ترفندهایی که مخصوص طراحان و دکوراتور های داخلی هست از این عامل جلوگیری بشه و به نوعی تعدیل مناسبی ایجاد بشه.

پرده دفتر کار

برای خرید پرده دفتر کار از ما مشاوره بگیرید

خرید پرده دفتر کار

نکته مهمی دیگه موقع خرید پرده دفتر کار استفاده از پرده هایی هست که ترجیحا به فضای بیرون دید دارن و در واقع ارتباط بصری افراد رو با محیط بیرون از بین نمیبرن. این کار ممکنه با سایه روشن شدن پرده اتفاق بیفته و یا با جمع کردن پرده به سمت بالا و یا اینکه بافت پارچه به گونه ای باشه که تا میزان مناسبی این دید رو به محیط بیرون حفظ کنه. در موقع خرید پرده دفتر کار باید این نکته رو مد نظر قرار بدین چرا که حفظ دید به بیرون و ارتباط بصری باعث میشه انرژی و روحیه شما و کارمندانتون در سطح بالایی حفظ بشه و روحیه شاداب تری داشته باشین. پرده های مختلفی وجود دارن که این نیاز رو برآورده میکنن و میتونن انتخاب مناسبی موقع خرید پرده دفتر کار باشن.

پرده دفتر کار

برای خرید پرده دفتر کار از ما مشاوره بگیرید

سایر مطالب مرتبط با پرده دفتر کار…

پرده مطب

پرده اداری > پرده مطبپرده مطبپرده مطب یکی از مهمترین عناصر طراحی داخلی مطب پزشکان به شمار میره و نقش بسیار مهمی در ایجاد یک تجربه مطلوب برای مراجعین داره. نکات مهم و تاثیر گذاری برای انتخاب پرده مطب وجود داره که با رعایت اونها میتونین بهترین پرده رو برای مطب...

بیشتر بخوانید

پرده برای مغازه

پرده اداری > پرده برای مغازهپرده برای مغازهدر این مطلب سعی دارم تا نکات مهمی رو در مورد انتخاب پرده برای مغازه باهاتون در میون بذارم. نکات مهمی که موقع خرید پرده برای مغازه باعث میشه تا بتونین انتخاب مناسبی داشته باشین و پرده مناسبی رو برای مغازه خودتون تهیه کنین....

بیشتر بخوانید

من سید محمد فعال علوی هستم، مدیر و موسس مجموعه پررنگ.
نزدیک به 13 سال در زمینه پرده های مدرن سابقه فعالیت دارم و این متن را در خصوص پرده دفتر کار بر اساس دانش و تجربه خود برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش پنجره های خود حتما از پرده های مدرن استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…