قوانین و مقررات وب سایت پرده پررنگ

1. دسترسی مخاطبان به صفحات عمومی مجاز بوده و میتوانند به راحتی از طریق صفحات مختلف وب سایت اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید انواع پرده را به دست آورند.

2. اطلاعات قیمت ذکر شده در وب سایت بصورت حدودی بوده و در صورت نوسانات قیمت مشتری میبایست بصورت تلفنی و یا آنلاین قیمت دقیق و به روز را دریافت نماید.

3. پرده پررنگ تمام تلاش خود جهت برآورده نمودن نیاز شما به انواع پرده های مدرن را می نماید ولی با توجه به محدود بودن پارچه ها و روند کند واردات پارچه ها مشتری می بایست بر اساس اطلاعات موجودی به روز که از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط آنلاین با مشاوران پرده پررنگ دریافت می نماید نسبت به انتخاب پرده خود اقدام نماید.

4. پرده پررنگ نسبت به حفظ و عدم سواستفاده از اطلاعاتی که از سمت مخاطب در وب سایت وارد میشود متعهد است و هیچ گونه سواستفاده مستقیم از اطلاعات وارد شده و فروش اطلاعات کاربران به غیر صورت نمی پذیرد.

5. ما امین شما در انتخاب پرده های مدرن هستیم و قطعا همراهی و اعتماد شما به مشاوران ما سبب خرید هر چه بهتر از سمت شما خواهد شد. در صورت اصرار بر انتخاب خلاف نظر مشاور پرده پررنگ هیچ گونه مسئولیتی متوجه پرده پررنگ نخواهد بود.