پرده در تراس

توی این مطلب میخوایم با هم در مورد پرده در تراس صحبت کنیم. باتوجه به رفت‌وآمد زیاد به تراس انتخاب پرده مناسب که مزاحم رفت‌وآمد نباشه و کارایی مناسبی داشته‌باشه خیلی مهمه. پس با ما همراه باشین.

پرده بالکن

پرده در تراس

امروزه بالکن خونه‌ها از اهمیت زیادی برخورداره. تراس خونه امروز جایگزین حیاط خونه‌های ویلایی قدیمی شده و استفاده‌های مختلفی از این فضای هرچند کوچیک میشه. به همین خاطر رفت‌وآمد به بالکن زیاد اتفاق میفته و شاید روزانه چندین‌بار به تراس خونه سر بزنیم.

به‌همین‌دلیل هم انتخاب پرده برای در بالکن مهمه که موقع رفت‌وآمد به راحتی جابجا بشه و سریع بشه به تراس دسترسی پیداکرد. پرده بالکن باید ترجیحا با در بازوبسته بشه تا نیازی نباشه که موقع رفت‌وآمد پرده رو بازوبسته کرد. علاوه‌براین پرده بالکن باید از لحاظ ظاهری همخوان با سایر پرده‌ها باشه و یا حالتی باشه که زیاد به چشم نیاد و تاثیر زیادی توی دکوراسیون داخلی خونه نذاره. ما مدل جدیدی از پرده بالکن رو به شما پیشنهاد میدیم که تمام این خصوصیات رو داره و بهترین انتخاب برای پرده در بالکن به حساب میاد.

پرده برای در تراس

پرده در تراس

پرده‌ای که میخوایم بهتون معرفی کنیم پرده پلیسه هست که روی در تراس به راحتی نصب میشه و با در بازوبسته میشه. مخصوصا اگه در تراس شما از مدل در و پنجره UPVC هست به راحتی میتونین این پرده رو روی در نصب کنین. موقع رفت‌وآمد هم این پرده با در بازوبسته میشه و هیچ مشکلی از بابت جابجایی پرده نخواهید داشت. پرده مدل جدید پارچه‌های مختلفی داره و میتونین باتوجه به رنگ‌بندی و دکوراسیون داخلی فضا مدل مناسب رو انتخاب کنین.

برای خرید این پرده و کسب اطلاعات بیشتر، میتونید روی دکمه زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم.

پرده برای در بالکن

پرده پلیسه

پرده پلیسه وقتی بصورت داخل قاب نصب بشه میتونه به صورت عمودی حرکت داشته باشه و با استفاده از پروفیل‌های پرده میتونین میزان عبوردهی نور رو تنظیم کنین. علاوه‌براین شستشوی این پرده هم بسیار راحته و میتونین داخل منزل کار شستشو رو انجام بدین. گرچه این پرده از پارچه‌های مخصوصی هستن که خیلی دیر کثیف میشن و نیاز کمی به شستشو دارن.

به همین خاطر هست که این پرده امروز بهترین پرده برای در بالکن به حساب میاد و طرفداران خیلی زیادی داره. عکس بالا یکی از نمونه‌های اجراشده این پرده در یکی از پروژه‌های خودمون هست که نحوه نصب و اجرای اون رو میتونین ببینین.

اگر تمایل داشتین تا شما هم از این مدل پرده برای در بالکن خودتون تهیه کنین، روی دکمه زیر کلیک کنید و با ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم.

پیشنهاد میکنم حتما این مطلب رو هم بخون

من سید محمد فعال علوی هستم، مدیر و موسس مجموعه پررنگ.
نزدیک به 13 سال در زمینه پرده های مدرن سابقه فعالیت دارم و این متن را در خصوص پرده در تراس بر اساس دانش و تجربه خود برای راهنمایی بیشتر شما در انتخاب پرده نوشتم.
به شما پیشنهاد میکنم برای پوشش در تراس خود حتما از پرده پلیسه استفاده کنید، به راحتی میتونین از طریق راه های ارتباطی زیر با من بطور مستقیم تماس بگیرین…

به این مطلب امتیاز دهیدpost